Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM
Back to school – Karolina Zawiasa
Po siódme - nie kradnij :-)

Back to school

Dziś po raz kolejny zasiadłam w szkolnej ławie. Opisując pierwszy dzień zajęć nie wzniosę się na poetyckie wyżyny, nie sięgnę po porównania, opisy i metafory godne największych polskich wieszczy. Napiszę tylko jedno. Było zajebiście ! Przez milion lat nauki w Polsce nie spotkałam się z tak wyluzowanymi, otwartymi i sympatycznymi wykładowcami. Od ciągłego śmiechu rozbolał mnie brzuch a makijaż zeskrobuję właśnie z kolan.

Nie poznałam jeszcze wszystkich nauczycieli, ale dziś moim hero of the day jest Alan, facet który wygląda i zachowuje się dokładnie jak Colin Mochrie. Jeżeli nie wiecie kto to jest (Colin nie Alan ;-)) nawet się nie przyznawajcie jeśli chcecie zostać w gronie moich znajomych  :-) Alan już na zapowiedział wspólne biwakowanie w marcu gdzieś na dzikiej plaży … tylko my, kangury i hektolitry …mleka.  Love it !

Oczywiście jak to bywa pierwszego dnia każdy musiał opowiedzieć coś o sobie i o swoim kraju. Dodatkowo głównym tematem zajęć były blaski i cienie sławy. Nie było zatem innej możliwości. Ludzie z mojej grupy już wiedzą że słyniemy z pierogów, wódki  ….. i Michała Wiśniewskiego !

Kończę i zmykam robić zadanie domowe. Do następnego :-)