Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM
O mnie – Karolina Zawiasa
Po siódme - nie kradnij :-)

O mnie

copywriter

It's kind of fun to do the impossible

Cześć. Fajnie Cię tu widzieć. Mam na imię Karolina i jestem marketingowcem z dziesięcioletnim stażem. Spod mojej klawiatury w świat wypłynęły setki projektów: począwszy od kampanii B2B, poprzez press release, na stronach internetowych i grafikach kończąc.

Moim konikiem jest copywriting. Jestem jak literacki Dr Jekyll and Mr Hyde – w dzień piszę poważne felietony, raporty i teksty branżowe, natomiast pod osłoną nocy popełniam wszystko co grafomańskie, ironiczne i sarkastyczne.

Prywatnie fanka podróży i serków wiejskich. Nie potrafiłabym żyć bez kawy.

imagedrops
imagedrops
imagedrops

Rambo wirtualnej rzeczywistości

W wirtualnej rzeczywistości czuję się jak ryba w wodzie. Tworzę witryny internetowe oparte na CMS Joomla oraz Wordpress, prowadzę profile w serwisach społecznościowych (FaceBook, LinkedIn, YouTube). Opracowałam oraz wdrożyłam liczne kampanie online, pozyskując leady. Projektuję również materiały graficzne tj. plakaty, wizytówki, ulotki.

Mickiewicz klawiatury

Jestem autorką licznych publikacji, zarówno obszernych raportów dla mediów branżowych, jak również felietonów oraz krótkich notatek prasowych dla dziennikarzy. Przygotowane przeze mnie materiały cytowały m.in. WPROST, ONET.

Tommy Lee Jones Media Relations

Od wielu lat współpracuję z dziennikarzami, zarówno z przedstawicielami radia, telewizji, prasy oraz Internetu. W zakres moich obowiązków wchodzą m.in. patronaty, press release, organizacja konferencji prasowych, autoryzacja publikacji.